ZAPISZ SIĘ DO AKADEMII PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

DOŁĄCZ DO MISTRZÓW

Posiadasz bogate doświadczenie?

Pracujesz z najlepszymi?

Zapraszamy na cykl spotkań w firmie BLACHPROFIL 2®, których celem jest wymiana doświadczeń, prezentacja nowych technologii i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla dekarzy. To również okazja, aby spotkać najlepszego skoczka narciarskiego wśród dekarzy, a zarazem najlepszego dekarza wśród skoczków narciarskich - Adama Małysza, który został Ambasadorem Akademii Mistrzów.

W ramach Akademii uruchomiliśmy także program lojalnościowy dla wszystkich dekarzy. Każdy zakup produktów z serii ZET premiujemy punktami, które następnie można wymieniać na cenne nagrody (np. co-drive z Adamem Małyszem). Więcej informacji w zakładce PROGRAM LOJALNOŚCIOWY.

BLOG
news_1

CO-DRIVE z Adamem Małyszem !

02.11.2017

Pamiętasz? Tylko do końca roku zliczamy Twoje zakupy dachówki ZET w programie BPoints BLACHPROFIL 2. Im więcej punktów, tym większa szansa na główną nagrodę dla 15 uczestników programu z największą ilością punktów: ekstremalną jazdę z naszym ambasadorem Adamem Małyszem.

 
news_1

Spotkanie Mistrzów

25.05.2017

25.05.2017r.  powitaliśmy w Akademii Mistrzów najlepszych dekarzy z za naszej zachodniej i południowej granicy. Dekarze z Czech i Słowacji mieli m.in. możliwość zapoznania się z technologiami i procesami produkcji oraz dystrybucji w nowoczesnych halach zakładu produkcyjnego BLACHPROFIL 2 w ...

news_1

Akademia mistrzów z naszym Ambasadorem

24.05.2017

24.05.2017 Mieliśmy przyjemność gościć naszych klientów Stalowego Centrum Usługowego, z którymi rozmawialiśmy o problemach i potrzebach. Odbyły się także praktyczne pokazy możliwości naszych nowych maszyn i zautomatyzowanych technologii. Na koniec nasi goście uczestniczyli w pokazie degusta ...

FOTO
WIDEO