ZAPIŠTE SE NA AKADEMII


Akademia Mistrzów z nową salą szkoleniową!

Dynamicznie zmieniająca się oferta produktów oraz postęp technologiczny nakłada na wykonawców pokryć dachowych obowiązek stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Jesteśmy świadomi, że rolą producenta jest aktywny dialog z odbiorcami oraz ich wsparcie w pracy z naszymi produktami.

Z potrzeby wymiany doświadczeń oraz chęci podnoszenia standardów na rynku oraz usług z nim związanych w 2017 powołaliśmy do życia program Akademii Mistrzów, stanowiący platformę wymiany doświadczeń między producentem BP2 a dekarzami. Przez lata nasze plany szkoleniowe uległy transformacji wobec potrzeb firm współpracujących. W tym roku mamy nadzieję kontynuować ten ciekawy projekt, którego patronem jest ambasador marki BP2 Adam Małysz.

 

Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w detalach oraz na skoncentrowanie się na praktycznej części szkolenia. Akademia Mistrzów jest skierowana do każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności i podążać za nowymi trendami na rynku pokryć dachowych. 

 

Już wkrótce na naszej stronie pojawią się zapisy na pierwsze szkolenia produktowe w nowej akademii!

 

Nie czekaj, dołącz do nas!