ZAPIŠTE SE NA AKADEMII

PRIPOJTE SA K MAJSTROM

Máte bohaté zkušeností?

Pracujete s nejlepšími?

Pozývame Vás na cyklus stretnutí u firmy BLACHPROFIL 2®, ktorých cieľom je výmena skúseností, predvedení nových technológií a hľadanie najlepších riešení pre pokrývačov. Je to taktiež príležitosť, aby sa stretnúť s najlepším skokanom na lyžiach medzi pokrývačmi, a zároveň najlepším pokrývačom medzi skokanmi na lyžiach - Adamom Małyszom, ktorý sa stál Veľvyslancom Akadémie Majstrov.

Blog
news_1

Mobilna Akademia Mistrzów po trzech tygodniach

03.06.2022

Już od trzech tygodni nasza Mobilna Akademia Mistrzów spotyka się z Wami, aby zgłębiać tajniki dekarstwa, przedstawiać bliżej nasze produkty oraz zjeść pyszne burgery! 

news_1

Akademia Mistrzów z nową salą szkoleniową!

14.05.2021

Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w det...

news_1

Wznowienie mobilnych spotkań z dekarzami

01.10.2020

Wraz z nadejściem jesieni, mieliśmy przyjemność wznowić mobilne spotkania z dekarzami. W ostatnim tygodniu września nasza AIRSTREAMOWA przyczepa przemierzyła 1800 km, by mistrzowie dekarstwa mogli uczestniczyć w pokazie produktów BP2.EU®. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z tego wydarzenia.

Foto
Video


Join the wolfpack