ZAPIŠTE SE NA AKADEMII


Akademia Mistrzów w liczbach!

25.10.2021

Za nami bardzo intensywny czas poświęcony spotkaniom, pokazom, szkoleniom i przede wszystkim rozmowom. 


Ogólnopolski Dzień Dekarza 2021 w Katowicach

26.07.2021

W ubiegłą sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XXI Dniu Dekarza - evencie organizowanym w katowickim Spodku przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD.


Akademia Mistrzów z nową salą szkoleniową!

14.05.2021

Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w detalach oraz na skoncentrowanie się na praktycznej części szkolenia.


DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ PROGRAMIE SZKOLENIOWYM BLACHPROFIL 2

17.03.2020

Cykl szkoleń praktycznych w ramach Akademii Mistrzów BP2 z udziałem Mistrza Dekarstwa Waldemara Pieli oraz naszego partnera B-PRO i Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy dobiegł końca - RELACJA VIDEO 2020


DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU!

03.03.2020

Děkujeme za účast na „AKADEMII MISTRŮ“ BLACHPROFIL2. Díky vám, jsme mohli strávit čas v příjemné atmosféře a užít si pro nás nejdůležitější, věcnou debatu, s Vámi.

 

 


Program szkoleń specjalistycznych w placówkach PSD

02.12.2019

Zapraszamy do udziału w profesjonalnym programie szkoleniowym BLACHPROFIL 2, organizowanym w centrach Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Szkolenia w całej Polsce poprowadzi certyfikowany Mistrz Dekarstwa – Waldemar Piela.


Mobilna Akademia Mistrzów

17.06.2019

Swoim doświadczeniem podzielili się z nami dekarze z Galati. W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów, technologii i paneli dyskusyjnych, dekarze brali również udział w szkoleniach praktycznych.


Spotkanie Mistrzów Mobilnej Akademii

14.06.2019

W ramach Mobilnej Akademii Mistrzów w Bukareszcie spotkaliśmy się z najlepszymi dekarzami. Mieli oni możliwość zapoznania się z technologiami, procesami produkcji i dystrybucji oraz brali udział w szkoleniach praktycznych z montażu. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Spotkanie z dekarzami Mobilnej Akademii Mistrzów

13.06.2019

W Odorheiu Secuiesc w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów i technologii, dekarze mieli również okazję, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji oraz podzielić się z nami własnymi doświadczeniami.


Mobilna Akademia Mistrzów

12.06.2019

W mieście Cluj swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliło się z nami wielu dekarzy. Mieli oni również możliwość zapoznania się z nowymi technologiami, procesami produkcji oraz brali udział w szkoleniach praktycznych z montażu. W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów oraz paneli dyskusyjnych.


Spotkanie Mistrzów Mobilnej Akademii

11.06.2019

W miejscowości Timisoara powitaliśmy dekarzy w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów. Dekarze z mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Mobilna Akademia mistrzów, a na niej sam Ambasador - Adam Małysz

23.05.2019

W województwie lubelskim pojawili się najlepsi specjaliści od pokryć dachowych. Dekarze mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami. Poza szeregiem szkoleń i wykładów dekarze mieli, także możliwość uczestnictwa w wyjątkowym spotkaniu z naszym Ambasadorem – Adamem Małyszem. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Mobilna Akademia Mistrzów

22.05.2019

W ramach Mobilnej Akademii Mistrzów pojawili się najlepsi specjaliści od pokryć dachowych z województwa mazowieckiego. Dekarze mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami.


Spotkanie z dekarzami Mobilnej Akademii Mistrzów

21.05.2019

Kolejnym dekarzom udało się uzyskać certyfikat Akademii Mistrzów. Tym razem spotkaliśy sie z specjalistami z regionu dolnośląskiego. Poza szeregiem szkoleń i wykładów, mieli także przyjemność spotkać się z naszym Ambasadorem – Adamem Małyszem. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Sąsiedzi zza wschodniej granicy w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów / LT

20.05.2019

W ramach Akademii Mistrzów spotkaliśmy sie z najlepszymi dekarzami zza naszej wschodniej granicy. Dekarze z Litwy mieli m.in. możliwość zapoznania się z technologiami, procesami produkcji i dystrybucji oraz mieli oni możliwość szkoleń praktycznych z montażu.