ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE


Spotkanie z dekarzami Mobilnej Akademii Mistrzów

18.06.2019

w mieście Suceava pojawili się najlepsi specjaliści od pokryć dachowych. Dekarze mieli okazję zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także wziąć udział w szkoleniach praktycznych z montażu.W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Mobilna Akademia Mistrzów

17.06.2019

Swoim doświadczeniem podzielili się z nami dekarze z Galati. W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów, technologii i paneli dyskusyjnych, dekarze brali również udział w szkoleniach praktycznych.


Spotkanie Mistrzów Mobilnej Akademii

14.06.2019

W ramach Mobilnej Akademii Mistrzów w Bukareszcie spotkaliśmy się z najlepszymi dekarzami. Mieli oni możliwość zapoznania się z technologiami, procesami produkcji i dystrybucji oraz brali udział w szkoleniach praktycznych z montażu. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Spotkanie z dekarzami Mobilnej Akademii Mistrzów

13.06.2019

W Odorheiu Secuiesc w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów i technologii, dekarze mieli również okazję, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji oraz podzielić się z nami własnymi doświadczeniami.


Mobilna Akademia Mistrzów

12.06.2019

W mieście Cluj swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliło się z nami wielu dekarzy. Mieli oni również możliwość zapoznania się z nowymi technologiami, procesami produkcji oraz brali udział w szkoleniach praktycznych z montażu. W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów oraz paneli dyskusyjnych.


Spotkanie Mistrzów Mobilnej Akademii

11.06.2019

W miejscowości Timisoara powitaliśmy dekarzy w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów. Dekarze z mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Mobilna Akademia mistrzów, a na niej sam Ambasador - Adam Małysz

23.05.2019

W województwie lubelskim pojawili się najlepsi specjaliści od pokryć dachowych. Dekarze mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami. Poza szeregiem szkoleń i wykładów dekarze mieli, także możliwość uczestnictwa w wyjątkowym spotkaniu z naszym Ambasadorem – Adamem Małyszem. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Mobilna Akademia Mistrzów

22.05.2019

W ramach Mobilnej Akademii Mistrzów pojawili się najlepsi specjaliści od pokryć dachowych z województwa mazowieckiego. Dekarze mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami.


Spotkanie z dekarzami Mobilnej Akademii Mistrzów

21.05.2019

Kolejnym dekarzom udało się uzyskać certyfikat Akademii Mistrzów. Tym razem spotkaliśy sie z specjalistami z regionu dolnośląskiego. Poza szeregiem szkoleń i wykładów, mieli także przyjemność spotkać się z naszym Ambasadorem – Adamem Małyszem. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Sąsiedzi zza wschodniej granicy w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów / LT

20.05.2019

W ramach Akademii Mistrzów spotkaliśmy sie z najlepszymi dekarzami zza naszej wschodniej granicy. Dekarze z Litwy mieli m.in. możliwość zapoznania się z technologiami, procesami produkcji i dystrybucji oraz mieli oni możliwość szkoleń praktycznych z montażu. 


Mobilna Akademia Mistrzów z naszym Ambasadorem

17.05.2019

Swoim doświadczeniem podzielili się z nami dekarze z województwa kujawsko - pomorskiego. W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów i technologii oraz paneli dyskusyjnych. Dekarze mieli także możliwość uczestnictwa w wyjątkowym spotkaniu z naszym Ambasadorem – Adamem Małyszem.


Mistrzowie w Mobilnej Akademii

16.05.2019

Najlepsi specjaliści od pokryć dachowych z województwa pomorskiego mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu materiałów wsadowych, zapoznać się z procesami produkcji i dystrybucji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.


Mobilna Akademia Mistrzów

15.05.2019

W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów i technologii, a dekarze z wielkopolski mieli również okazję spotkać się i porozmawiać z najlepszym skoczkiem wśród dekarzy i najlepszym dekarzem wśród skoczków – Adamem Małyszem, który może pochwalić się wykształceniem i doświadczeniem dekarskim.


Spotkanie w ramach Mobilnej Akademii Mistrzów

14.05.2019

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się z nami dekarze z województwa łodzkiego. Mieli oni również możliwość zapoznania się z technologiami i procesami produkcji. W ramach Akademii Mistrzów odbyła się seria prezentacji najnowszych produktów oraz paneli dyskusyjnych. W ramach atrakcji Mobilnej Akademii wszyscy uczestnicy mogli spróbować firmowych burgerów oraz napojów.

 


Spotkanie z dekarzami Mobilnej Akademii Mistrzów

09.05.2019

Kolejnym dekarzom udało się uzyskać certyfikat Akademii Mistrzów. Tym razem w Leśnej odwiedzili nas specjaliści z regionu dolnośląskiego. Poza szeregiem szkoleń i wykładów, mieli także przyjemność spotkać się z naszym Ambasadorem – Adamem Małyszem.