ZAREJESTRUJ SIĘ

NA SZKOLENIE!


Akademia Mistrzów w liczbach!

25.10.2021

Za nami bardzo intensywny czas poświęcony spotkaniom, pokazom, szkoleniom i przede wszystkim rozmowom. 


"Są ludzie, którym warto zaufać." - Adam Małysz, Ambasador marki BP2

22.09.2021

Dachy to nasza pasja. Ten film to nasza historia. Historia marki BP2.eu.


Jubileusz 15-lecia oddziału Małopolskiego PSD

13.09.2021

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Małopolski ma już 15 lat! Ten wyjątkowy jubileusz świętowaliśmy podczas pikniku dekarskiego, który miał miejsce na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.


Rodzinny Piknik Dekarski w Białymstoku

24.08.2021

Dziękujemy Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Podlaski w Białymstoku za zaproszenie na piknik dekarski! 


Spotkanie w Akademii Mistrzów z dekarzami z Małopolski!

13.08.2021

Kolejni goście zawitali w naszych progach. Tym razem w ramach Akademii Mistrzów odwiedzili nas dekarze z Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Małopolski. 


Ogólnopolski Dzień Dekarza 2021 w Katowicach

26.07.2021

W ubiegłą sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XXI Dniu Dekarza - evencie organizowanym w katowickim Spodku przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD.


MASTER ROOFER 2021

10.07.2021

Nasza grupa doradców technicznych stale się powiększa, a to niezmiernie nas cieszy! Program MASTER ROOFER dobiegł końca, a jego uczestnicy odebrali statuetki autoryzowanego dekarza z rąk Ambasadora BP2.eu Adam Małysz. 

 

 


Spotkanie w Akademii Mistrzów

08.07.2021

W ramach Akademii Mistrzów odwiedzili nas dekarze oraz dystrybutorzy produktów BP2.eu. W trakcie wizyty mieli okazję zwiedzić halę, zobaczyć obie linie produkcyjne, a także odbyć szkolenie praktyczne. 

 


Piknik firmy Dachmet z Myszkowa

03.07.2021

W poprzedni weekend wzięliśmy udział w pikniku firmy Dachmet z Myszkowa. Na miejscu pojawiliśmy się oczywiście z naszą przyczepą, by zaserwować uczestnikom firmowe burgery oraz piwo.  

 

 

 


XIX Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy

14.06.2021

12 czerwca jako jeden ze sponsorów wzięliśmy udział w XIX Ogólnopolskim Rajdzie Samochodowym Dekarzy zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Łódź w Darłówku. Na starcie stanęło 58 ekip dekarskich, których zadaniem było odwiedzenie 11 punktów kontrolnych i wykonanie zadań konkursowych. 


Piknik w Jabłonnie

09.06.2021

Niedawno pojawiliśmy się na pikniku zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Lubelski w Jabłonnie k. Lublina. Spędziliśmy świetny czas z dekarzami oraz ich rodzinami, szczególnie z najmłodszymi, którzy wprowadzani są w pierwsze tajniki dekarstwa 


Akademia Mistrzów z nową salą szkoleniową!

14.05.2021

Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w detalach oraz na skoncentrowanie się na praktycznej części szkolenia.


DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ PROGRAMIE SZKOLENIOWYM BLACHPROFIL 2

17.03.2020

Cykl szkoleń praktycznych w ramach Akademii Mistrzów BP2 z udziałem Mistrza Dekarstwa Waldemara Pieli oraz naszego partnera B-PRO i Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy dobiegł końca - RELACJA VIDEO 2020


Dziękujemy Czeskim dekarzom za przybycie!

03.03.2020

Bardzo dziękujemy Czeskim dekarzom za liczne przybycie i udział w Akademii Mistrzów BLACHPROFIL2.


Program szkoleń specjalistycznych w placówkach PSD

02.12.2019

Zapraszamy do udziału w profesjonalnym programie szkoleniowym BLACHPROFIL 2, organizowanym w centrach Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Szkolenia w całej Polsce poprowadzi certyfikowany Mistrz Dekarstwa – Waldemar Piela.