schooling-icon

SZKOLENIA PRAKTYCZNE 2022 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

{ 'Zarejestruj'|display_block }
akademia mistrzow
bpro

 

 

AKADEMIA MISTRZÓW BP2

Autorski program szkoleń


Akademia Mistrzów BP2 to autorski program szkoleń praktycznych, prowadzony przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę. Szkolenia stanowią platformę wymiany doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia w dążeniu do optymalizacji pracy oraz podnoszeniu kwalifikacji naszych odbiorców. Chętnie dzielimy się wiedzą i jednocześnie słuchamy Waszych potrzeb. Nowoczesna w pełni dostosowana i wyposażona sala szkoleniowa, która jest dedykowana Akademii Mistrzów to miejsce w którym teoria i praktyka łączą się w dążeniu do perfekcji.

 

NASZE CENTRUM SZKOLENIOWE

Nowoczesna sala szkoleniowa

Z potrzeby wymiany doświadczeń oraz chęci podnoszenia standardów na rynku oraz usług z nim związanych w 2017 powołaliśmy do życia program Akademii Mistrzów, stanowiący platformę wymiany doświadczeń między producentem BP2 a dekarzami. Przez lata nasze plany szkoleniowe uległy transformacji wobec potrzeb firm współpracujących. W tym roku mamy nadzieję kontynuwować ten ciekawy projekt, którego patronem jest ambasador marki BP2 Adam Małysz.

 

WALDEMAR PIELA

Ceryfikowany Mistrz Dekarstwa

Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez mistrza dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w detalach oraz na skoncentrowanie się na praktycznej części szkolenia. Akademia Mistrzów jest skierowana do kadego, kto chcę rozwijać swoje umiejętności i podążać na nowymi trendami na rynku pokryć dachowych.

 

 

Akademia Mistrzów działa ju od 4 lat. Kilka tysięcy aktywnych dekarzy w szkoleniach stacjonarnych, kilkadziesiąt tysięcy przejechanych kilometrów, aby odwiedzić Was w najdalszych zakątkach Polski i Europy, oraz niezliczona ilość arkuszy dachówki blaszanej. Wszystko po to, aby wspólnie z Wami zgłębiać tajniki dekarstwa. Dziękujemy Wam za lata zaufania i zachęcamy do dołączenia do Akademii Mistrzów.

 

SZKOLI PRAWDZIWY MISTRZ

Naszym szkoleniowcem jest Mistrz Dekarstwa Waldemar Piela, człowiek, który od 40 lat praktykuje oraz działa na rzecz dekarstwa. Współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy czeka na Was w Akademii Mistrzów BP2.

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

Dynamiczny rozwój oraz nowości technologiczne nakładają zarówno na producentów, jak i na wykonawców obowiązek stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Nie zostawaj w tyle, dołącz do Akademii Mistrzów BP2 i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami.

PERSONALIZOWANE SZKOLENIA

Niewielkie grupy szkoleniowe gwarantują dużą ilość praktyki oraz skupienie szkoleniowców na potrzebach uczestników. Dokładajmy wszelkich starań, aby przekazać Wam kompletną wiedzę niezbędną do pracy z naszymi produktami.

DBAMY O WAS

W trakcie Akademii Mistrzów BP2 zostaniecie wyposażeni w materiały szkoleniowe, a także ciekawe i bardzo potrzebne elementy dekarskiego wyposażenia.

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

Zdobyta przez Was wiedza jest honorowana Certyfikatem. Dążymy do podnoszenia Waszych kwalifikacji oraz wspieramy Was na każdym etapie pracy z naszymi produktami dzięki pomocy doradcy technicznego.

PARTNER SZKOLENIA - B.PRO

Partnerem naszego szkolenia jest firma B-PRO oferująca profesjonalne techniki połączeń dla budownictwa.

 

 

 

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na szkolenia, zostaw mail a zostaniesz poinformowany jak rozpoczniemy zapisy.