schooling-icon

SZKOLENIA PRAKTYCZNE W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

{ 'Zarejestruj'|display_block }
akademia mistrzow 

AKADEMIA MISTRZÓW BP2

Autorski program szkoleń


Akademia Mistrzów BP2 to autorski program szkoleń praktycznych, prowadzony przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę. Szkolenia stanowią platformę wymiany doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia w dążeniu do optymalizacji pracy oraz podnoszeniu kwalifikacji naszych odbiorców. Chętnie dzielimy się wiedzą i jednocześnie słuchamy Waszych potrzeb. Nowoczesna w pełni dostosowana i wyposażona sala szkoleniowa, która jest dedykowana Akademii Mistrzów to miejsce w którym teoria i praktyka łączą się w dążeniu do perfekcji.

 

NASZE CENTRUM SZKOLENIOWE

Nowoczesna sala szkoleniowa


Z potrzeby wymiany doświadczeń oraz chęci podnoszenia standardów na rynku oraz usług z nim związanych w 2017 powołaliśmy do życia program Akademii Mistrzów, stanowiący platformę wymiany doświadczeń między producentem BP2 a dekarzami. Przez lata nasze plany szkoleniowe uległy transformacji wobec potrzeb firm współpracujących. W tym roku mamy nadzieję kontynuwować ten ciekawy projekt, którego patronem jest ambasador marki BP2 Adam Małysz.

 

WALDEMAR PIELA

Ceryfikowany Mistrz Dekarstwa


Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez mistrza dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w detalach oraz na skoncentrowanie się na praktycznej części szkolenia. Akademia Mistrzów jest skierowana do kadego, kto chcę rozwijać swoje umiejętności i podążać na nowymi trendami na rynku pokryć dachowych.

 

 

Akademia Mistrzów działa ju od 4 lat. Kilka tysięcy aktywnych dekarzy w szkoleniach stacjonarnych, kilkadziesiąt tysięcy przejechanych kilometrów, aby odwiedzić Was w najdalszych zakątkach Polski i Europy, oraz niezliczona ilość arkuszy dachówki blaszanej. Wszystko po to, aby wspólnie z Wami zgłębiać tajniki dekarstwa. Dziękujemy Wam za lata zaufania i zachęcamy do dołączenia do Akademii Mistrzów.

 

SZKOLI PRAWDZIWY MISTRZ

Naszym szkoleniowcem jest Mistrz Dekarstwa Waldemar Piela, człowiek, który od 50 lat praktykuje oraz działa na rzecz dekarstwa. Współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy czeka na Was w Akademii Mistrzów BP2.

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

Dynamiczny rozwój oraz nowości technologiczne nakładają zarówno na producentów, jak i na wykonawców obowiązek stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Nie zostawaj w tyle, dołącz do Akademii Mistrzów BP2 i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami.

PERSONALIZOWANE SZKOLENIA

Niewielkie grupy szkoleniowe gwarantują dużą ilość praktyki oraz skupienie szkoleniowców na potrzebach uczestników. Dokładajmy wszelkich starań, aby przekazać Wam kompletną wiedzę niezbędną do pracy z naszymi produktami.

DBAMY O WAS

W trakcie Akademii Mistrzów BP2 zostaniecie wyposażeni w materiały szkoleniowe, a także ciekawe i bardzo potrzebne elementy dekarskiego wyposażenia.

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

Zdobyta przez Was wiedza jest honorowana Certyfikatem. Dążymy do podnoszenia Waszych kwalifikacji oraz wspieramy Was na każdym etapie pracy z naszymi produktami dzięki pomocy doradcy technicznego.

TYLKO PROFITY

Udział w Akademii Mistrzów BP2 i programach marketingowych to również szansa na skorzystanie z ciekawych promocji oraz nagród. Zapisz się do naszego NEWSLETTERA, aby nie przeoczyć okazji.