schooling-icon

SZKOLENIA PRAKTYCZNE W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

{ 'Zarejestruj'|display_block }
akademia mistrzowAkademia Mistrzów BP2 to autorski program szkoleń praktycznych, prowadzony przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę. Szkolenia stanowią platformę wymiany doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia w dążeniu do optymalizacji pracy oraz podnoszeniu kwalifikacji naszych odbiorców. Chętnie dzielimy się wiedzą i jednocześnie słuchamy Waszych potrzeb. Nowoczesna w pełni dostosowana i wyposażona sala szkoleniowa, która jest dedykowana Akademii Mistrzów to miejsce w którym teoria i praktyka łączą się w dążeniu do perfekcji.

 

Waldemar-Piela

 

BP2 to marka, która od ponad ćwierć wieku prężnie rozwija się na europejskim rynku. Jako producent pokryć blaszanych mamy świadomość, jak ważne jest wsparcie odbiorców w pracy z naszymi produktami. Bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzimy do naszej roli. Akademia Mistrzów, to kontynuacja prawidłowo obranego kierunku. W 2017 roku do naszych szeregów dołączył najlepszy skoczek wśród dekarzy Adam Małysz, który jest Ambasadorem marki BP2. Akademia Mistrzów to również możliwość spotkania z Mistrzem oraz wymiany doświadczeń nie tylko z zakresu dekarstwa.

 

Akademia Mistrzów działa już od 4 lat. Kilka tysięcy aktywnych dekarzy w szkoleniach stacjonarnych, kilkadziesiąt tysięcy przejechanych kilometrów, aby odwiedzić Was w najdalszych zakątkach Polski i Europy, oraz niezliczona ilość arkuszy dachówki blaszanej. Wszystko po to, aby wspólnie z Wami zgłębiać tajniki dekarstwa. Dziękujemy Wam za lata zaufania i zachęcamy do dołączenia do Akademii Mistrzów.

 

 

 

SZKOLI PRAWDZIWY MISTRZ

Naszym szkoleniowcem jest Mistrz Dekarstwa Waldemar Piela, człowiek, który od 50 lat praktykuje oraz działa na rzecz dekarstwa. Współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy czeka na Was w Akademii Mistrzów BP2.

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

Dynamiczny rozwój oraz nowości technologiczne nakładają zarówno na producentów, jak i na wykonawców obowiązek stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Nie zostawaj w tyle, dołącz do Akademii Mistrzów BP2 i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami.

PERSONALIZOWANE SZKOLENIA

Niewielkie grupy szkoleniowe gwarantują dużą ilość praktyki oraz skupienie szkoleniowców na potrzebach uczestników. Dokładajmy wszelkich starań, aby przekazać Wam kompletną wiedzę niezbędną do pracy z naszymi produktami.

DBAMY O WAS

W trakcie Akademii Mistrzów BP2 zostaniecie wyposażeni w materiały szkoleniowe, a także ciekawe i bardzo potrzebne elementy dekarskiego wyposażenia.

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

Zdobyta przez Was wiedza jest honorowana Certyfikatem. Dążymy do podnoszenia Waszych kwalifikacji oraz wspieramy Was na każdym etapie pracy z naszymi produktami dzięki pomocy doradcy technicznego.

TYLKO PROFITY

Udział w Akademii Mistrzów BP2 i programach marketingowych to również szansa na skorzystanie z ciekawych promocji oraz nagród. Zapisz się do naszego NEWSLETTERA, aby nie przeoczyć okazji.

 

 


LISTA AKTUALNYCH SZKOLEŃ:

TU WKRÓTCE POJAWIĄ SIE TERMINY PRZYSZŁYCH SZKOLEŃ.