schooling-icon

SZKOLENIA PRAKTYCZNE 2023 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

{ 'Zarejestruj'|display_block }

 

AKADEMIA MISTRZÓW BP2

Autorski program szkoleń


Akademia Mistrzów BP2 to autorski program szkoleń praktycznych, prowadzony przez Mistrza Dekarstwa Waldemara Pielę. Szkolenia stanowią platformę wymiany doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia w dążeniu do optymalizacji pracy oraz podnoszeniu kwalifikacji naszych odbiorców. Chętnie dzielimy się wiedzą i jednocześnie słuchamy Waszych potrzeb. Nowoczesna w pełni dostosowana i wyposażona sala szkoleniowa, która jest dedykowana Akademii Mistrzów to miejsce w którym teoria i praktyka łączą się w dążeniu do perfekcji.

 

NASZE CENTRUM SZKOLENIOWE

Nowoczesna sala szkoleniowa

Z potrzeby wymiany doświadczeń oraz chęci podnoszenia standardów na rynku oraz usług z nim związanych w 2017 powołaliśmy do życia program Akademii Mistrzów, stanowiący platformę wymiany doświadczeń między producentem BP2 a dekarzami. Przez lata nasze plany szkoleniowe uległy transformacji wobec potrzeb firm współpracujących. W tym roku mamy nadzieję kontynuwować ten ciekawy projekt, którego patronem jest ambasador marki BP2 Adam Małysz.

 

WALDEMAR PIELA

Ceryfikowany Mistrz Dekarstwa

Szkolenia w nowej formie będą prowadzone przez mistrza dekarstwa Waldemara Pielę, który chętnie i bardzo szczegółowo dzieli się swoją ogromną wiedzą w specjalnej części naszej akademii wyposażonej i w pełni dostosowanej do zajęć praktycznych. Mniejsze grupy pozwolą nam na przekazanie wiedzy w detalach oraz na skoncentrowanie się na praktycznej części szkolenia. Akademia Mistrzów jest skierowana do kadego, kto chcę rozwijać swoje umiejętności i podążać na nowymi trendami na rynku pokryć dachowych.

 

Ponad 40-letnie doświadczenie autora programu szkoleń — Mistrza Dekarstwa Waldemara Pieli, pozwoliło nam na sukcesywne przeszkolenie setki dekarzy, podnosząc ich kwalifikacje zawodowe. Dziękujemy Wam za te lata zaufania i tak pozytywny odbiór naszych szkoleń, na które wracacie z entuzjazmem!

 

ABY UCZEŃ PRZERÓSŁ MISTRZA

Naszym szkoleniowcem jest Mistrz Dekarstwa z ponad 40-letnim stażem, który praktykuje oraz działa na rzecz dekarstwa. Waldemar Piela to współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, który czeka na Was w Akademii Mistrzów BP2, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem prezentując nowatorskie rozwiązania branżowe.

PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE

Dynamiczny rozwój oraz nowości technologiczne nakładają zarówno na producentów, jak i na wykonawców obowiązek stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Nie zostawaj w tyle, dołącz do Akademii Mistrzów BP2 i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami!

PERSONALIZOWANE SZKOLENIA

Niewielkie grupy szkoleniowe gwarantują intensywne praktyki oraz skupienie uwagi szkoleniowców na potrzebach uczestników. Dzięki opracowanym technikom prezentacyjnym skutecznie przekazujemy Wam szczegółową wiedzę niezbędną do pracy z najlepszymi produktami BP2.

DAJ O SIEBIE ZADBAĆ!

W ramach Akademii Mistrzów BP2 zostaniecie wyposażeni w materiały szkoleniowe, a także wygodne i zwiększające bezpieczeństwo ubrania robocze, dekarskie narzędzia najwyższej jakości oraz bony podarunkowe.

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

Zdobyta przez Was wiedza jest honorowana Certyfikatem, który podnosi wartość na rynku usług budowlanych. Wspieramy Was na każdym etapie pracy z naszymi produktami również dzięki pomocy doradcy technicznego.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Udział w Akademii Mistrzów BP2 i programach marketingowych to także szansa na skorzystanie z korzystnych promocji oraz unikatowych nagród niedostępnych dla osób spoza społeczności BP2.

 

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na szkolenia, zostaw mail a zostaniesz poinformowany jak rozpoczniemy zapisy.